Evde Sağlık

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm sağlık hizmetleri Koç Sağlık Yanımda kalitesi ve deneyimiyle artık evinizde. Anlık oluşabilecek kaza ya da hastalanmalardan kronik rahatsızlığınıza veya radyolojik inceleme ve kan tahlilleri dahil her türlü medikal tetkike hatta gerek görülen tıbbi ekipmanlara kadar sağlıkla ilgili tüm sorun ve ihtiyaçlarınızda çözüm; Koç Sağlık Yanımda. Gerek duyduğunuz her anda her türlü sağlık hizmeti, siz evinizden çıkmadan uzman ekiplerimiz tarafından Koç Sağlık güvencesiyle sunuluyor.
 
 
Virüs bulaşma riski sizi endişelendiriyorsa…
 
Özellikle pandemi döneminde Covid-19 riskinden şüphe ediyorsunuz. Diğer yandan kendinizi ve sevdikleriniz için endişeleniyor, evinizden çıkmak da istemiyorsunuz. PCR, antikor ölçme yöntemleriyle ilgili bunca bilgi kirliliği varken, Koç Sağlık Yanımda hizmeti uluslararası deneyim ve üstün teknolojiyi güvenle bulunduğunuz yere ulaştırıyor. Bir telefonla evinize gelen Koç Sağlık Yanımda ekibimiz, PCR ya da antikor için gerekli örneği aldıktan bir gün sonra sonucu yine telefonla veya mail yoluyla size iletiyor.
 
 
Annenizin ağrıları arttı, yataktan bile kalkamıyor…
 
Doktor muayenesi ve yüksek ihtimalle tahlil yapılması gerekiyor. Ya ambulansla hastaneye gideceksiniz ya da çok daha hızlı ve kolay bir çözüm yolu var: Koç Sağlık Yanımda hizmetleri. Bir telefonla hem konusunda deneyimli uzman doktorumuz hem de gerekirse laboratuvar testleri için hemşirelerimiz annenizi evinizde muayene ederek, onu daha fazla yormadan gerekli müdahaleleri yerinde gerçekleştirebiliyor.
 
 
Cerrahi operasyon sonrası evde bakıma ihtiyacınız var…
 
Operasyon başarıyla tamamlandı. Ama tam iyileşme için evde de istirahat etmeniz ve tedavinizi sürdürmeniz gerekiyor. Koç Sağlık Yanımda ekibimizin sertifikalı, eğitimli hdeneyimli hemşirelerimiz size en iyi bakımı sağlamak, beslenmeden temizliğe tüm ihtiyaçlarınızda doktorlarımızın rehberliğiyle size destek olmak için hizmetinizde.
 
 
Doğum yaklaştı. Bebeğinizin sağlığı için artık yatak bakımı gerekiyor…
 
Şimdi tek önceliğiniz sizin ve bebeğinizin sağlığı olmalı. Bebeğinizi kucağınıza sağlıkla almanız için gerekli tüm bakım ve sağlık ihtiyaçlarınız için tecrübeli, alanında özel eğitimli hemşirelerimiz Koç Sağlık ile dilediğiniz an yanınızda.
 
 
Yeni doğan bebeğiniz, şefkatli ve uzman ellerde güvenle büyüsün…
 
İlk bebeğinizi kucağınıza aldınız. Her anne gibi onu en doğru biçimde hayata hazırlamak istiyorsunuz. Ama internetteki bilgileri okurken, ebeveynlerinizi dinlerken kafanız daha çok karışıyor. O zaman bebeğiniz için ideal bakımı, doğru uzmandan öğrenmenin zamanı geldi. Koç Sağlık Yanımda ekibinin tecrübeli, şefkatli hemşirelerinden uygulamalı eğitim alırken, size “ilk”lerin heyecanını ve mutluluğunu güvenle yaşamak kalsın.
 
Bu hizmetimiz; bebeğinin ve eşinin ilk günlerini daha huzurlu geçirmesini isteyen babalar ve ailenin en genç ve en değerli üyesine yaşamının ilk hediyesini vermek isteyen büyük anne ve büyük babaların da aklında olsun. Her an yanlarında olamazsanız bile anne ve bebeğe “hemşire bakım ziyareti” hediye ederek, onların yaşamında şefkatli bir anı bırakabilirsiniz.
 
 
Görünmez kaza işte!
 
Ayağınız burkuldu galiba. Hastaneye bile gidemeyecek durumdasınız. O zaman Koç Sağlık Yanımda hizmetleri size gelsin. Röntgen dahil taşınabilir görüntüleme teknolojileri sayesinde siz yerinizden bile kıpırdamadan uzman doktorlarımız tanı ve tedavi için gerekli tüm müdahaleleri gerçekleştirsin. Hatta iyileşme sürecinde koltuk değneğinden, tekerlekli sandalyeye hangi tıbbi ekipmana ihtiyaç duyarsanız, ekibimiz sizin için en ideal ve uygun olanı temin etsin. Ayağa kalkma sürecinde uzman fizyoterapistlerimiz sizi evinizde ziyaret ederek, rehabilitasyonunuz için size destek olsun.