Bilgi almak ve ön talep oluşturmak için


 

Geleceğin Sağlık Teknolojisi ile Online Muayene Olun: TytoCare

TytoCare sağlık kiti ile sağlık hizmetlerine artık dilediğiniz yerden kolayca erişebiliyorsunuz. Nasıl mı? Farz edelim ki kendiniz için ya da çocuklarınızın sağlık sorunu nedeniyle acilen bir doktora danışmanız gerekiyor, bir uzman görüşüne ihtiyaç duyuyorsunuz, ancak günümüzü etkisi altına alan virüs riski veya diğer bulaşıcı hastalıklar sebebiyle evden dışarı bile çıkmak istemiyorsunuz. O zaman, isterseniz TytoCare ile hastane evinize gelsin, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde kolayca muayene olun! Üstelik “Koç Sağlık Yanımda” güvenilirliği, uzmanlığı ve birikimiyle…

ABD ve Avrupa’nın saygın sağlık kuruluşlarının tercih ettiği, inovatif yaklaşımı ve teknolojisiyle tıp dünyasında çığır açan Tele-tıp sistemi TytoCare, “Koç Sağlık Grubu”nun üstün kalitedeki sağlık hizmetlerini siz neredeyseniz oraya taşıyor. TytoCare sağlık kiti ile kendiniz ve sevdikleriniz, ihtiyaç duyduğunuz her anda doktorlarımızla online sağlık muayenesi yapabilirsiniz.

Bir “Koç Sağlık Yanımda” hizmeti olan TytoCare ile Türkiye’de ilk kez dilediğiniz yerden 7/24 doktorunuza ulaşabilir, muayene olabilirsiniz. Hem uzaktan sağlık hizmetleri konusunda alanında uzman doktorlarımıza hem de tüm şikayet ve sorularınız için ilgili birimlere telefonunuzdan kolayca erişebilirsiniz. TytoCare kiti sayesinde, her türlü sağlık sorununuzda size en doğru ve ideal şekilde yol gösterecek “Koç Healthcare”in yanınızda olduğunu bilerek, güvenilir hizmetlerin ayrıcalığını hissedebilirsiniz.
 “TytoCare” Nedir?

TytoCare, Türkiye’de bir ilke imza atan, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman “Koç Sağlık Yanımda” güvencesiyle ve doktorlarımızın rehberliğinde görüntülü olarak online sağlık muayenesi yapabilmenize olanak sağlayan bir teknolojidir. Kısacası, online olarak muayene olmanızı sağlayan bir cihazdır.


En sık karşılaşılan sağlık sorunları “TytoCare” ile kolayca çözülür.

Doktora başvurmamıza neden olan şikayetlerin pek çoğu TytoCare sayesinde online muayene ile kısa sürede çözülebilir. Böylece trafikte vakit kaybetmeden ve neredeyse uygulamayı kullanmaya başladığınız anda sizin ve sevdiklerinizin sağlık sorunları çözüme ulaşır. Özellikle hamilelik döneminde ve bebeğinizin ilk yıllarında sizi endişelendiren her durumda, güvenilir “Koç Sağlık Yanımda” hizmetleri daima yanınızda!

 
 

“TytoCare” ile Hangi Sağlık Sorunları Kolayca Çözülebilir?

TytoCare kiti ile en pratik şekilde çözülebilen ve sık karşılaşılan bazı sağlık sorunlarını şöyle sıralayabilliriz:
 • Kulak enfeksiyonu,
 • Soğuk algınlığı ve grip,
 • Ateş,
 • Baş ağrısı,
 • Göz kaşınması,
 • Konjesyon,
 • Sinüs rahatsızlıkları,
 • Alerjiler,
 • Boğaz ağrısı,
 • Öksürük ve üst solunum yolu sorunları,
 • Böcek ısırıkları ve kızarıklıklar,
 • Kabızlık ve karın ağrıları.
TytoCare aynı zamanda kronik sorunlar, cerrahi ya da işlem sonrası sağlık durumunuzun doktorunuz tarafından takibi için de kullanılabilir. Böylece, online muayene sırasında doktorunuz hakkınızdaki tüm sağlık detaylarına ulaşabilir ve muayene sürecini özel durumunuza göre şekillendirir.
 

“Tytocare” Kiti İçinde Neler Bulunur?

TytoCare sağlık kiti, içindeki yüksek çözünürlüklü kamera ve teknolojik adaptörlerle doktor muayenesini online olarak yapabilmenizi sağlar. TytoCare kiti şu ekipmanlardan oluşur:
 • Online sağlık görüşmesine özel, kameralı ve termometreli Tyto cihazı,
 • Kulak içi görüntüleme için otoskop adaptörü,
 • Kalp ve akciğer seslerinin dinlenmesi için stetoskop adaptörü ve
 • Boğaz için dil çubuğu adaptörü.
 
 

“TytoCare” Nasıl Çalışır?

TyroCare, akıllı telefonlarla uyumlu bir cihazdır ve basit yönlendirmelerle çalışır. Aşağıdaki adımları izleyerek siz de TytoCare sağlık kitini kolayca kullanabilirsiniz:
 • Telefonunuza indirdiğiniz uygulamayı başlatın.
 • Semptom ve şikayetlerinize dair kısa anketi yanıtlayın.
 • Uygulama vasıtasıyla dilediğiniz zaman doktorunuzu görüntülü arayın.
 • Doktorunuzun yönlendirmesiyle, yüksek çözünürlüklü kamerası olan TytoCare’i kullanarak, kendi kendinize kalbinizi, akciğerlerinizi, boğazınızı, kulaklarınızı, cildinizi, bağırsak hareketlerinizi, kalp hızınızı ve vücut sıcaklığınızı kontrol edin.

Böylelikle, doktorunuz sonuçları anında görerek size bilgi verebilir, muayene işleminizi kolayca tamamlayabilir ve iyileşmeniz için gerekli süreci hemen başlatabilir.


“TytoCare” Hangi Değerleri Ölçer?


TytoCare sağlık kiti sayesinde birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

TytoCare ile;
 • Kalp sesleri,
 • Akciğer sesleri,
 • Kalp hızı,
 • Vücut ısısı ve
 • Bağırsak sesleri gibi değerlerinizi ölçerek doktorların görmesini sağlayabilirsiniz.

Böylece sağlık uzmanınız değerlerinizi yorumlayarak tedavi sürecinizi başlatabilir. TytoCare kiti ile bu değerlerinizin yanı sıra, boğaz, cilt ve kulak görüntülemesi de yaparak verilerinizi uzman doktorlarımızla paylaşabilirsiniz.
 

Ateş yükselmesi:

Gece yarısı yeni doğan bebeğinizin aniden ateşi mi yükseldi? Doğumdan sonraki ilk yıllarda bebeğin ateşinin yükselmesi, kesintisiz ağlamaları ya da cildinde aniden beliren kızarıklıklar hangi anneyi endişelendirmez ki? Bu durum bir de gece yarısı yaşanırsa, hastaneye ulaşıncaya ve bir uzmanla görüşünceye kadar sanki saatler yıllara dönüşür.

İşte bu gibi durumlarda “Koç Sağlık Yanımda” uzmanları, TytoCare ile siz neredeyseniz orada! Dilerseniz evde olun, dilerseniz parkta veya tatilde... TytoCare ile hemen doktorunuza ulaşabilir, kitin adaptörleri sayesinde -tıpkı klinikte olduğu gibi- bebeğinizin vücut sıcaklığını ölçebilir, solunum yolu, boğaz ve gırtlak semptomlarını gösterebilir, kulak kontrollerini yaparak görüntüleri paylaşabilirsiniz. Kısacası, tüm muayene sürecini TytoCare ile dilediğiniz yerden etkili ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Verileri yüksek çözünürlükte inceleyen doktorunuz, bebeğinizin iyileşmesi için sizi en doğru şekilde yönlendirir.
 

Öksürük:

“Koç Sağlık Yanımda”dan uzman bir doktor, anında sizinle... Doktorunuz TytoCare vasıtasıyla kalp ve akciğer seslerinizi dinleyerek, öksürük ve konjesyon semptomlarını inceleyip, kalp ve akciğer fonksiyonlarınızı değerlendirebilir, muayene sürecinizi hemen tamamlayıp, sağlığınıza kavuşmanız için gereken tedavi sürecini hemen başlatabilir.
 

Ciltteki istenmeyen kırmızı noktalar:

Uyumaya hazırlanan çocuğunuzun pijamalarını giydirirken ensesinde kırmızı noktalar olduğunu fark ettiniz. Doktoru aramak için çok geç ama sabaha kadar bir şey yapmadan durmanız da imkansız... İyi ki TytoCare var! Hemen bir uzmana bağlanabilirsiniz. TytoCare cihazıyla yapacağınız online sağlık görüşmesi sırasında kızarıklıkların detaylı görüntüsünü ve diğer bulguları doktorunuzla paylaşabilirsiniz. Böylece bu gizemli beneklerin sırrı da çözülmüş olur.
 

Yeni taburcu olan ebeveyninizin ağrıları mı başladı?

İleri yaştaki anne veya babanızla birlikte hastaneden eve yeni geldiniz, ancak ağrıları aniden şiddetlendi. Hareket etmekte zorlanıyor. Yeniden hastaneye dönmek için ambulans çağırabilirsiniz ya da hemen TytoCare uygulamasına başvurabilirsiniz. Dilerseniz, kolay kullanılabilen TytoCare ekipmanıyla önce pratik bir şekilde gerekli kontrolleri yaparak büyüğünüzün sağlık durumuna ilişkin tüm verileri anında “Koç Sağlık Yanımda” uzmanlarıyla paylaşabilirsiniz. Uzmanlarımız anne/babanızın evde bakımı için size anında çözüm önerilerini iletebilir.
 

Cerrahi operasyon başarıyla tamamlandı, peki ama ya kontroller?

Sağlık probleminiz nedeniyle başka bir şehirde ameliyat oldunuz. Artık eve dönme zamanı. Peki, haftalık kontrolleriniz nasıl olacak? Elbette TytoCare ile! TytoCare yakınınızda oldukça, dünyanın neresine giderseniz gidin, “Koç Sağlık Yanımda”nın güvenilir, bilimsel ve ideal bakım hizmetleri daima yanınızda... Doktorunuzun yönlendirdiği şekilde muayenenizi gerçekleştirin ve tüm verileri paylaşın, tıpkı doktorunuzun yanındaymış gibi... Uzman değerlendirmesini ve kontrol sonuçlarını da anında öğrenin.

  

 
SERTİFİKALAR