Koç Sağlık olarak bilimsel çalışmalar ve güncel yaklaşımlarla hazırlanan eğitim uygulamalarına önem veriyoruz.

Yenidoğan Bakımı ve Anne Adaptasyon Eğitimi: Hem annenin hem yenidoğanın bakımına yönelik beslenme önerileri, emzirme teknikleri, anne sütü saklama koşulları, bebeğin ilk banyosu, göbek bağı bakımı, ilk tırnak kesimi, gaz sorunu, pişik bakımı gibi konularda evinizde eğitim veriyoruz. Bu eğitim paketini bebekli hayata alışırken alabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Bebek Güvenliği Eğitimi: Bebekler hareket halindedir ve asla yalnız bırakılmamalıdır. Bebeğiniz emeklemeye başladığında evde alınması gereken önlemler de artacak ve çeşitlenecektir. Koç Sağlık Yanımda ile ebeveyn olarak ev güvenliğinde dikkat etmeniz gereken noktalar ve zamanında almanız gereken önlemlerle ilgili eğitim programlarıyla yanınızdayız.

Diyabetik Hasta Eğitimi ve Bakımı: Diyabet yaşam boyu süren ve oluşturduğu komplikasyonlar sebebiyle yaşam kalitesini etkileyen bir hastalıktır. Hastanın diyabetle ilgili bilinci ve bilgisi arttıkça hastalığı üzerindeki etkinliği artar ve tedavide başarı oranı yükselir. Uzman doktor tanı koyduktan sonra Koç Sağlık Yanımda’nın uzman ekibi diyabetik hastanın kan glikoz düzeyinin ölçülmesi, diyet uygulamasının ve kronik komplikasyonların takibi, diyabetik ayak bakımı konusunda eğitim vermeye hazır.