İçindekiler


Evde bakım hizmetleri, koruyucu tedavi ve rehabilite edici bakımın sürekliliğinin sağlanmasının yanında sağlık hizmetlerine erişimi kolaylaştırma, destekleme ve güçlendirme ihtiyacından doğmuştur. Bu nedenle evde ya da iş yerinde kolayca yapılabilen PCR ya da antikor testi, birçok farklı hizmetin yanında “Koç Sağlık Yanımda” güvencesiyle hizmet vermeye başlamıştır.

“Koç Sağlık Yanımda” kalitesi ve deneyimiyle gerçekleştirilen; iş yerinde, evde PCR ya da antikor testi hizmetleri henüz yalnızca İstanbul’da mevcuttur.

Evde Covid PCR testi hizmeti, alanında uzman sağlık çalışanlarının evinize gelip bir özel çubuk yardımı ile burnundan sürüntü alması, ardından bu numuneyi laboratuvar ortamına götürüp incelemesi sürecini kapsar. Bu işlem iş yerinde olan kişiler için de geçerlidir. Yapılacak olan PCR ya da antikor testi sonuçları kısa sürede kişilere ulaştırılır. PCR test sonucu pozitif çıkan hastalar karantinaya alınır. 

“Koç Sağlık Yanımda” ekibinin evlerinize ya da iş yerlerinize gelerek aldığı numunelerin sonuçları 24 ila 48 saat içerisinde telefon ya da e-posta yoluyla iletilir. Deneyimli ekip, çalışmalarını Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gizlilik kapsamında gerçekleştirir.

Yaygın semptomları kendilerinde hisseden, devam eden şikayetler sonucunda Covid-19 şüphesi doğan kişiler; vücutlarında koronavirüsün ya da enfeksiyonun varlığını tespit etmek amacıyla Covid-19 PCR testleri kullanabilir. PCR testi, burun içerisinden alınan numunelerle gerçekleştirilir ve Covid-19 için geliştirilen bugüne kadarki en güvenilir test olarak kabul edilir.

PCR testi, herhangi bir semptom göstermese dahi koronavirüs taşıyan kişilerin en kısa sürede belirlenmesini sağlayan bilimsel bir testtir. Hastalığın tanısının en erken sürede konulması, kişinin sağlığı kadar toplum sağlığı için da kritik önem taşır. Özellikle kalabalık alanlarda zaman geçiren, sık toplu taşıma kullanan, yaşlı ya da kronik hastalık sahibi bireylerle kapalı ortamlarda kalma zorunluluğu olan kişilerin herhangi bir şüphe ya da temaslılık halinde vakit kaybetmeden PCR testi yaptırması ve testin sonucuna göre hareket etmesi gerekir. 
Antikor testleri PCR testlerinden farklı olarak koldan kan numuneleri alınarak gerçekleştirilir. Alınan numuneler, özel ulaşım araçları sayesinde laboratuvar ortamında incelenir, özel cihazlar yardımıyla kan numuneleri analiz edilir. 

“Koç Sağlık Yanımda” hizmetleri kapsamında hastaneye gitmenize gerek kalmadan, zaman kaybetmeden, riske girmeden yahut çevrenizdeki insanları riske atmadan, deneyimli ve profesyonel ekipler sayesinde evde ya da iş yerinde PCR ve antikor testi yaptırabilirsiniz.

İş yerinde, evde PCR testi ya da antikor testi fiyatları, kişilerin adreslerine ya da ulaşılan adreste kaç kişiye test uygulanacağına bağlı birçok nedene göre değişiklik gösterebilir. Evde PCR testi fiyat aralığını öğrenmek isterseniz çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Uluslararası alanda kazanılan deneyimi ve üstün teknolojiyi bir arada bulunduran “Koç Sağlık Yanımda” hizmeti, siz evden ya da iş yerinizden ayrılmadan, gerek duyduğunuz her anda antikor & PCR testini sizlere ulaştırıyor. Ayrıntılı bilgi için 7/24 ulaşılabilir olan 444 74 55 numaralı çağrı merkezini arayabilir ya da yerinde PCR ve antikor testi yaptırma talepleriniz için web sitemiz üzerinden randevu oluşturabilirsiniz.