1. KOÇ SAĞLIK YANIMDA

Hakkımızda

Koç Sağlık Yanımda, Koç Sağlık markasının bilgi, birikim, tecrübe, kalite ve güvencesiyle hastalarımızın ve hasta yakınlarının istedikleri yerde hizmet veren multidisipliner ve profesyonel bir sağlık organizasyonudur.

Koç Sağlık Yanımda olarak ister hasta ister hasta yakını olun sağlık ihtiyaçlarınıza uygun teşhis, tedavi, bakım, rehabilitasyon ve zihin sağlığı hizmetlerini evde, işte, “bulunduğunuz her yerde” yani siz nerede isterseniz orada vermekten memnuniyet duyuyoruz. Üstelik zaman kısıtlaması olmaksızın, 7/24 yanındayız.

Yerinde doktor, hemşire, hasta bakıcı, kan alma, radyoloji işlemleri, enjeksiyon, pansuman, diyabetik hasta eğitimi, fizik tedavi, yenidoğan bakımı, bebek ve anne bakımı gibi hizmetlerimizi kendinizi huzurlu ve güvende hissettiğiniz yerde, fiziksel olarak sizi hastaneye getirmeden yapıyoruz. Sağlığınız için sizin yanınıza biz geliyoruz.
 

ksy-website-gorsel-03.jpg

MİSYONUMUZ

Güncel tıbbi yaklaşımları etik ve güvenilir bir ortamda sunmaktır.
 

VİZYONUMUZ

Akademik değerlere önem veren tıbbi kadromuz ve yetkin çalışanlarımız ile vermekte olduğumuz nitelikli sağlık hizmetini sürekli geliştirerek sağlık sektöründeki saygınlığımızı sürdürmektir.
 

DEĞERLERİMİZ

  • Hasta güvenliği önceliğimizdir.
  • Etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi hedefimizdir.
  • Tüm uygulamalarımızı etik kurallar çerçevesinde sürdürürüz.
  • Ölçülebilen ve değerlendirilebilen bir sistem ile kendimizi sorgularız.
  • İnsan kaynağımıza mesleki gelişim ve sürekli eğitim olanakları yaratırız.
  • Sunduğumuz sağlık hizmetinde güvenilir ve şeffaf olmak, sürekliliği sağlamak toplumsal sorumluluğumuzdur.